Get Adobe Flash player

Kontakt

Visibox, s.r.o.
Žižkova 548
Hrušovany u Brna, 664 62
telephone   +420 547 236 259
fax
  +420 547 236 232 
Czech English German Hungarian Polish Romanian Slovak
Domů

Obecné informace

anim

Spotřebitel požaduje nejen kvalitní potraviny, ale také krásné a dobře zabalené výrobky.

Společnost Visibox vyrobí obal tak, aby Vaše výrobky byly atraktivnější a obal současně splňoval požadavky zákazníka.

Dnes snadno najdete oblasti potravinářského průmyslu, kde obaly Visiboxu používají.

V sortimentu Visiboxu jsou obaly pro různé potravinářské výrobky: například dorty, rolády, řezy, zákusky a minizákusky, zmrzliny, krémy, omáčky a dipy, pečivo, bonbóny, sladkosti a cukrovinky, polotovary, mražené výrobky,  mléčné výrobky.

Plastové obaly Visibox se používají pro balení dortů i rolád a jiných řezů, zmrzlin, sušenek a piškotů (také máčených) s polevou i bez polevy), cukrovinek a různých bonbonů, sušeného nebo kandovaného ovoce a oříšků.

Společnost Visibox nabízí i kelímky pro saláty různých druhů (ovocné, zeleninové, smíšené) pro provozovny rychlého občerstvení.

Pro pekařskou a cukrářskou výrobu i pro výrobny lahůdek nabízí Visibox vývoj, design a výrobu vaniček, misek, podtácků a kelímků různých tvarů, druhů a velikostí.

Výrobky splňují požadavky Zákona 477/2001 Sb. o obalech, ve znění zákona 94/2004 Sb. a vyhlášky č.38/2001 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy. Naše výrobky jsou označovány v souladu s §8,  vyhlášky č. 38/2001 Sb.  Každý obal je opatřen identifikačním označením materiálu dle ČSN 77 0052 - 2 pro následné využití odpadu.